Купити деревину з верхніх складів на онлайн торгах Прозоро.Продажі

 У вас деревина із верхнього складу? Ми знаємо де її продати! Українська універсальна біржа пропонує надійний функціонал для організації електронних аукціонів sale.uub.com.ua

Що таке деревина верхнього складу

При вивезенні матеріалів лісозаготівельної компанії  на біржу використовується  нижній та верхній склад. Особливо такий формат роботи популярний у гірській місцевості або прикордонних районах. верхній склад деревини виконує наступні функції:

  1. забезпечує виробництво технологічної тріски;
  2. використовується для штабелювання або кряжування деревини;
  3. для зберігання очищених гілок;
  4. для сортування лісу.

Залежно від сезону, для роботи з деревиною верхнього складу може бути використано ту чи іншу навантажувальну техніку. Кожен верхній склад такого типу має свою вантажопідйомність. Цей показник означає, яку саме кількість деревини може вмістити склад на конкретній площі.

Питання електронних продажів на основі закупівельних платформ, поступово стає чи не  головною частиною діяльності, спрямованої на отримання комерційних пропозицій. Поступово спостерігаємо постійне збільшення кількості проведених процедур, що говорить про зростання популярності ІТ-інструментів серед самих компаній-продавців. Поряд з цим, платформи для продажів пропонують більше функцій і зосереджуються на простоті. Незабаром електронні замовлення стануть основним методом спілкування з підрядниками в процесі подання комерційних пропозицій за будь-яким лотом, які тільки захоче запропонувати компанія. Кількість заявок в аукціонах дуже важлива. Вона показує, наскільки конкуренція присутня в процесі торгів. Чим більша конкуренція, тим кращих умов (не лише з точки зору ціни) може очікувати замовник. А отже, і стабільне зростання прибутків для лісозаготівельників.

Чому УУБ

Електронні аукціони з Українською універсальною біржею — це ефективна альтернатива традиційним комерційним переговорам. Компанія забезпечує зручний інструмент підтримки процедури продажів, за допомогою якого постачальники представляють свою комерційну пропозицію в мережі Інтернет.

Удосконалена методологія аукціону спрямована на досягнення хороших результатів з точки зору ціни та інших критеріїв відбору пропозицій.

Купити деревину з верхніх складів можна на онлайн майданчику для проведення аукціонів Прозоро.Продажі. Продаж будь-необробленої деревини відбувається на цій відкритому майданчику, яка розроблена з метою боротьби з корупційними схемами і дозволяє вести прозорі торги. Її відкритість полягає у вільному доступі до інформації про організатора торгів, ціни, учасників торгів та ставках, зроблених ними. Контроль за дотриманням роботи площадки виконується з трьох сторін — держава, бізнес, громадськість. Простежити динаміку торгів може будь-хто, починаючи від зацікавлених компаній, ЗМІ та закінчуючи звичайним громадянином з активною життєвою позицією.

 Завдяки налагодженим механізмам співпраці, Українська універсальна біржа https://sale.uub.com.ua/news/derevyna-z-verhnqogo-skladu-prodajetqsya-v-systemi-prozorro-sale забезпечує:

  1. професійну підтримку;
  2. гнучкий сервіс;
  3. консультації від експертів;
  4. максимальну ефективність;
  5. зростання вашого бізнесу.

З нашою командою ви отримаєте найкращий результат.

Взяти участь в торгах може будь-хто — приватна особа, організація будь-якої форми власності, зареєстрована на території України, а також приватна комерційна організація з-за кордону. Це дозволяє вести відкриті і справедливі торги за найприємніші ціни на покупку лісоматеріалів. А для компаній лісозаготівельної галузі — розширювати свою клієнтську базу і виходити на зарубіжний ринок.